PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873364}

Physical

7,1 1 084
oceny
7,1 10 1 1084
Physical
powrót do forum serialu Physical

Czyli jednak trzeba kraść żeby odnieść sukces? Sheila to bohaterka ze sprzecznościmi, z jednej strony stłamszona kura domowa, która boi się powiedzieć mężowi o swoich pasjach, problemach, przemyśleniach, polewa mu kawę i usługuje. Z drugiej strony jest bezwględna, nie ma problemu z wyłudzeniem pieniędzy od Bunny, kradzieżą kamery od swojej "przyjaciółki", czy notesu z kontaktami (wszytsko uchodzi jej na sucho, btw). Ale jest to świetnie zrealizowany serial, jestem ciekawa tego uniwersum osadzonego w latach 80', i chce już kolejne odcinki! Chociaż smutno patrzy się na ten patriarchalny obraz małżeństwa, gdzie mąż jest królem, a żona jest po to, żeby mu służyć. Na pewno każdy z Was zna przykłady małżeństw z podobnym podejściem, szczególnie ze starszego pokolenia.

Liwia_Lu

Mam wątpliwosci do tego czy ona jest stłamszona? Bo jesli tak to przez kogo, męża? Mam wrazenie ze ona ma bardziej problemy ze sobą (wydarzenie z dziecinstwa i relacje z rodzicami ktore wypłynęły na jej zaburzenia odzywiania i niskie poczucie wartosci). Nie obejrzałam jeszcze całego sezonu ale wydaje mi się ze jej mąz jest akurat wspierający i zakochany w niej. To ona kombinuje, nie mòwi prawdy, nie docenia jego pracy i wysiłkow. To moje zdanie, chetnie poczytam opinie innych :)

paczi88

Pominęłam fakt że akcja dzieje się w latach 80. kiedy rola kobiet była jeszcze mocno ograniczona, jednak nie zmienia to mojej opinii co do zachowania jej męża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones