PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756133}

Kalifornijski guru

Flaked
6,2 1 065
ocen
6,2 10 1 1065
Kalifornijski guru
powrót do forum serialu Kalifornijski guru

Nie jest to może komedia roku i jeśli macie coś innego do obejrzenia i nie macie zbyt dużo wolnego czasu wymienił bym z seriali pewnie z 5 innych lepszych, które lecą aktualnie ( kolejność przypadkowa: Modern Family, The Americans, Better Call Saul, Basket, It's Always Sunny in Philadelphia). Ale ma swój klimat który kojarzy mi się z popołudniami wakacyjnymi co wprawia mnie w relaksacyjny nastrój. Z przyjemnością odpalam sobie wieczorami po odcinku przed snem. Postacie są może banalne ale potrafią rozśmieszyć (polecam dialogi z Coolerem). Jak dla mnie Sto razy lepszy od Takich 2 spłukanych dziewczyn czy Teorii Wielkiego podrywu która zyskała miano kultowej w pewnych kręgach a która jest po prostu głupia (a pisze to jako geek komputerowy).

ocenił(a) serial na 7
tomekt8

Ogólnie też się zgodzę, że przyjemnie się serial ogląda. Ma taki relaksujący, chillowy klimat i w sumie stara się mieć zdroworozsądkowe podejście do dramatów. Nie jest przedramatyzowany w każdym razie. Fajni bohaterowie, których da się lubić, nawet jeśli moralnie są gdzieś głęboko na dnie. Przypomina mi się "Californication" trochę. Chętnie sprawdzę kolejne sezony.

A "2 Broke Girls" i "Big Bang Theory" to sitcomy, inny gatunek w sumie, nawet jeśli gdzieś oba mają w słowie "komedia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones