Virginia Madsen

Virginia Gayle Madsen

7,1
5 991 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Virginia Madsen

madsen

użytkownik usunięty

Boże..... ona jest dla was ładna??????????? W którym miejscu??? Jakoś zauważyłam...ona ładna???????? To wy chyba ładnych kobiet nie wdzieliście skoro ona jest dla was ładna, albo zobaczyliście to jedno zdjęcie, bo na tym nie wyszła aż tak tragicznie...chociaż ona nigdy nie jest ładna i nie wiem jak można ją było uznać za jedną z najładniejszych aktorek....Ładna jest np. Keira Knightenly ale nie Virginia Madsen!

Keira jest ładna. A ładna kobieta nigdy nie będzie piękna. Piękno zasadza się na niedoskonałościach.

Kondrat

Fajne to zdanie napisałeś Kondrat (o niedoskonałościach). Tak ciekawe, że je sobie zapisze (ciekawe czy Twojego autorstwa? mógłbyś mi odpisać jeśli tu wpadniesz).
A Keira to była ładna wcześniej, ale teraz to jest w takim jakimś zbyt lalkowatym stylu co do niej nie pasuje. Za duże usta itd. To zepsuło jej wysmukły nietypowy charakter. W "Piratach.." już w ogóle nie przypomina dawnej Keiry, a szkoda bo była śliczna. Natomiast Madsen to prawdziwa kobieta. Podobna trochę do Gillian Anderson. Obydwie mogą wyglądać lepiej lub gorzej. Gillian jak przytyła to wyglądała kiepsko, ale później dało się z niej wykrzesać prawdziwy urok, a Madsen raczej nie miała okresów obniżonych lotów. Zawsze miała w sobie to coś pociągającego. Nie sprzeczam się - ktoś może lubić inny typ i nie doceniac Madsen, ale najwidoczniej wiele osób dostrzega to co ja i stąd jej wybór na najpiękniejszą. Poza tym trzeba też wziąć pod uwagę, że np. Keira i Madsen to dwa różne typy urody i ciężko je porównywać. Z tymże raczej wybrałabym Madsen jako ładniejszą.

Eleonora

Mi też przypomina typem urody Gillian :)

O gustach się nie rozmawia, a poza tym, w związku z twoim poglądem na temat urody Virginii to jesteś w mniejszości.

O gustach się nie rozmawia, a poza tym, w związku z twoim poglądem na temat urody Virginii to jesteś w mniejszości.

O gustach się nie rozmawia, a poza tym, w związku z twoim poglądem na temat urody Virginii to jesteś w mniejszości.

ona akurat jest bardzo ładna - i charyzmatyczna..
i podoba mi się bardziej od Keriy (a juz napewnno uwazam ja za lepsza aktorke).

Dla mnie jest bardzo ładna :D i świetnie gra

użytkownik usunięty

lol tak porownuj nastolatki do milfów
PS http://outnow.ch/Movies/2007/Number23/Bilder/movie.p/11

użytkownik usunięty

PS keira jest bardzo ladna z twarzy, ale mogla by cos zjesc bo jest tak chuda ze ma posture chlopca

Niezła maszyna madsen. Masz więcej takich linków?

"Piękno zasadza się na niedoskonałościach."
To zdanie słyszałam z filmu "buntownik z wyboru". :)
muszę przyznać, że to powiedzenie jest bardzo mądre.

sonia765432

wg mnie jest również bardzo atrakcyjna ma w sobie niesamowitą porcję seksapilu,kobiecości,zmysłowości,jest cholernie ponetne i bardzo na mnie działa. przy tym wyglada naturalnie a nie jak pusta lala

riddick1981

Jeśli nie widziałeś to obejrzyj film "Hot Spot", w którym grała jedną z głównych ról.
Jest tam dokładnie to o czym piszesz.
Sam film też jest b. dobry.

Widziałem ją ,,Armii Boga", tam jest bardzo ładna.

doliwaq

Polecam "Candyman" i jeszcze np. "Blue Tiger". Tam też wygląda pięknie.

Eleonora

Właśnie Candyman przychodzi na myśl gdy mówi się o urodzie tej aktorki. W tym filmie wygląda fantastycznie. Burza blond włosów, wielkie oczy i to spojrzenie.
Kobieta nie musi być sex bombą z playboya. Czasem wystarczy "to coś" w spojrzeniu. A Madsen ma tego dużo :)
Patrząc na screeny z jej nowszych filmów trzeba jednak powiedzieć, że brzydko się zestarzała. Dużo starsze gwiazdy potrafią wyglądać lepiej.

Brawo, kolejny temat z d...y, co ma Jej uroda do tego jak gra. Zrozumcie w końcu, że filmweb jest od oceniania gry aktorów, a nie ich urody.

Switch

A moim zdaniem od oceniania jest krytyk a Filmweb to portal o sprawach związanych z filmem.
I choćbyś tupał nóżką to nie zmienisz faktu, że rola aktora bardzo często związana jest z jego urodą.
Kiedy Brad Pitt bez charakteryzacji zagra Quasimodo a Emily Watson królową piękności, to będziemy mogli pomijać urodę aktorów jako bez związku z filmem.

Salmonella

akurat wyniłeś/aś "role", w których charakteryzacja jest kluczowa, więc słaby argument, a ja i tak uważam, że dopóki aktor czy aktorka dobrze gra to jego czy jej uroda ni9e ma nic do rzeczy, zresztą to czy ktoś jest urodziwy czy nie to kwestia subiektywnej oceny każdego człowieka, więc tak czy inaczej temat rzeka, bo ile ludzi tyle opinii

Fajnie być mądrym inaczej, co :)
Jak wyjaśnisz, ze wszyscy tutaj są Virge zachwyceni? Na szczęście o gustach się nie dyskutuje.
Ja tam dużo bym dał, żeby mieć tak ładną żonę ;)
Swoją drogą ciekawego mENża miała. zostawić taką laskę... to trzeba być debilem ;)

użytkownik usunięty

a ja się modle, żeby w jej wieku wyglądać tak jak Virginia.:) moim zdaniem jest naprawdę piękna kobieta, Keira jest tylko ładna. Do tego jest chudziutka i wątpię, żeby w wieku Virginii wyglądała tak dobrze jak ona.

użytkownik usunięty

Bo niektórzy ludzie mają po prostu dziwne podejście do sprawy. Należy brać przede wszystkim pod uwagę wiek. Kobieta nie jest już najmłodsza, ale jak na swój więk wygląda atrakcyjnie, nawet bardzo.

użytkownik usunięty

"Siara - i wszystko jasne"

o gustach się nie rozmawia ale po twojej wypowiedzi wnioskuję że troszkę jesteś opóźniony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones