Virginia Madsen

Virginia Gayle Madsen

7,1
5 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Virginia Madsen

Ciekawe czy ona wie ile wprowadziła do muzyki elektronicznej swoim monologiem z Diuny..ten głos, te oczy ,spojrzenie ,mina lekko uśmiechnięta, cudo . Illuran .
The spice extends life, the spice expands conciousness, the spice is vital for space travel.
Od lat mam cały ten początek wycięty na dysku i od czasu do czasu sobie go odpalam.
Dla wszystkich "czujących" ten prolog filmowy i jej rolę jak należy - wielkie pozdro :)

Dehzz

Mi ten początek również bardzo się podobał, choć nie rozumiem nawiązania do muzyki elektronicznej. Może po prostu oglądałem go za cicho?

Dehzz

Masz rację, znam temat wystarczy posłuchać Astral Projection - Dancing Galaxy - to jest goa trance lub muzyka elektroniczna jak kto tam woli dla mnie to jest prawdziwy korzenny trance a nie te współczesne badziewia - prawda! Posłuchaj sobie ich na np. You Tube , chyba że ich już słuchałeś . W ich utworkach też są odniesienia do Matrixa , Star Treka , właśnie Diuny oraz filmu z Duchovnym z bodajże 1993 r. - utwór People Can Fly- nie wiem czy to nie jest przypadkiem California Dream - ten film. Pozdrawiam!

etnica83

Ano, goa rządzi , Astrala ofc znam :) Illuran było słychać już we wczesnych rave'ach ale utworki miałem na nieopisanych kasetach więc tytułami nie zapodam :/ przepadło...ale pamięć i wrażenia pozostały :)
To może obejrzyjmy sobie jeszcze ten jeden raz... http://www.youtube.com/watch?v=RZ7DkBFjLRI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones