Sharon StoneI

Sharon Yvonne Stone

8,0
18 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Stone
makarow

W Nico ponad prawem fajnie wyglądała.

makarow

Nietrafione pytanie :) Chyba bardziej powinieneś postawić dokładnie odwrotne pytanie :) Kto nie był w niej zakochany /zabujany / zauroczony - jak zwał tak zwał :) Oczywiście ja również byłem w niej ten tego (rocznik 79 żeby nie było :) ) przez dosyć długi czas. Od Pamięci Absolutnej, poprzez Nagi Instynkt, Sliver i Szybkich i Martwych (wszędzie wyglądała zjawiskowo) aż do Nagiego Instynktu 2, gdzie jak tu ktoś wyżej zauważył, mimo swojego dojrzałego już wtedy wieku (48 lat, rok 2006) wyglądała wciąż bardzo dobrze, jeśli nie rewelacyjnie. Także ten tego , sentyment do tej pani był, jest i chyba jeszcze jakiś czas będzie :)

makarow

Tak ja byłem

misiek1964

W pełni rozumiem:)

makarow

ja co jakiś czas zakochuje się na nowo, zwłaszcza, gdy oglądam "Nagi instynkt", teraz tez pojawiła się jej autobiografia "Pięknie jest żyć dwa razy" i miłość na nowo

silentlyhere

Nic dodać, nic ująć!

makarow

Może nie zakochany, ale zafascynowany jej urodą i talentem aktorskim, szczególnie z przełomu lat 80/90.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones