Sharon StoneI

Sharon Yvonne Stone

8,0
18 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Stone

Długo nie cierpiałem tej aktorki.Strasznie mnie irytowało,że prasa rozpisywała się na temat jej urody i seksowności.Widziałem kilka filmów z jej udziałem,ale cały czas byłem sceptycznie nastawiony do jej osoby.Do czasu,kiedy w końcu obejrzałem cały "Nagi instynkt".Stone totalnie mnie zaskoczyła.W tym obrazie jest diabelnie seksowna,uwodzicielska,wyracho wana i pewna siebie.Zagrała rewelacyjnie i nie chodzi tu tylko o jej wygląd,bo to by nie wystarczyło.Stworzyła niezapomnianą kreację i udowodniła,że ma talent.

Martin_Eden

Ja też jej nie lubiłam. Choć w Instynkcie zrobiła wrażenie, zaczęłam ją akceptować dopiero po "Intersection".

Dwa zupełnie różne filmy, dwie zupełnie inne postacie. Tak dla kontrastu pewnie.

KROPKA

Moim zdaniem także swietnie zagrała w "Nagim instynkcie", ale że ma talent, udowodniła dopiero rewelacyjną rolą w "Kasynie".

Albertino

Ja zawsze ją lubiłem:) Pierwszy film który z nią zobaczyłem był to chyba "Pamięć abslutna" - odrazu przypadła mi do gustu. Za to "Nagi Instynkt"? Jest popeortu genialny - wszystko dzieki Sharon:)

Albertino

Nie ogladałem "Kasyna" (jedynie urywki mi mignęły),ale pewnie kiedyś to nadrobię,żeby się przekonać jak Sharon tam wypadła.

KROPKA

Filmu "Intersection" nie widziałem,ale podobała mi się też rola Stone w obrazie "Sliver".

Martin_Eden

No dajże spokój, "Sliver" to jedna z jej największych wpadek. Zagrała tam karygodnie - i stąd też Malina.

Albertino

A mnie się w "Sliverze" bardzo podobała.A nagrody typu Złota Malina nie są dla mnie wcale wyznacznikami aktorstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones