Rebecca De Mornay

Rebecca Jane Pearch

6,9
3 453 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca De Mornay

Widziałem ją w kilku filmach (ostatnio w "Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym") i muszę powiedzieć,że "dzieła" te są raczej przeciętne, natomiast co przykuwało moją uwagę i nie mogło mnie od nich oderwać była piękna i pociągająca kobieta , jaką niewątpliwie jest Rebecca (mniam...)

Będzie mi się dzisiaj śnić...

Flagelum_Dei

Ufffffff... Całe szczęście, że treść wypowiedzi nie odzwierciedla tego może niezbyt zręcznego tytułu ;)

Może nie nazwałbym Jej aż tak dosadnie mianem 'ładnej dupci' ;) ale fakt pozostaje faktem, że to naprawdę pociągająca i piękna kobieta. A tak przy okazji: Albo ja mam jakiś spaczony punkt widzenia, ale właśnie oglądam w TV4 'Kołysankę' z Jej udziałem i no głowy w życiu by mi nie wpadło, że na interesująca kobieta ma rzekomo prawie pięćdziesiątkę. Powtarzam: Albo ja mam spaczony punkt widzenia i nie widzę faktów, albo Ona naprawdę dobrze wygląda jak na 'swój wiek'. Co prawda 'Ręka nad kołyską' pochodzi z 1992 roku, a więc obrazuje 33-letnią wówczas Rebecc'ę i to może dlatego wygląda w tym filmie naprawdę interesująco. Choćby tylko dla niej mogę ten film obejrzeć po raz kolejny :D
Niestety jednak zachwyt mija, kiedy się zajrzy na Jej InternetMovieDatabase [IMDB] site: http://www.imdb.com/name/nm0000360/
Niestety tam nie wygląda już tak interesująco, ale mimo to to naprawdę wartościowa aktorka, choć można się w tej kwestii ze mną rzecz jasna nie zgodzić, ale ja jakoś tak czuję :)....

użytkownik usunięty
cOOba

Tak czy inaczej zgadzam się z przedmówca. Jest niezłą dupcią, a raczej nią była. Dziś to stara, pięćdziesięcioletnia hyrpa.

cOOba

A ściślej na http://www.imdb.com/media/rm946572800/nm0000360
Słabo walczy z czasem, ale zgadzam się: niezła była lala.

Flagelum_Dei

W pełni się zgadzam z Twoją opinią! Świetna jest!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones