Filipp Kirkorow

Filipp Kirkorov

5,4
19 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filipp Kirkorow

niech se to ktos przeczyta... hehe.. Pisza ze Kirkorov ma 193 cm wzrostu !! jak to przeczytalam, to o malo z krzesla ze smiechu nie spadlam... ludzie przeciez to nie jest olbrzym !! widzialam go i nie dam mu powyzej 180 cm... a co dopiero powyzej 190..prze4ciez to sie wpale nie miesci.. ktos musial go mierzyc chyba na jak stal na drabinie :| albo po prostu blad wdruku.. innej mozliwosci se nie wyobrazam..

__1064aka

A ja go widziałam na żywo w 2007 roku i jest wysoki jak żyrafa!Ma ponad 2m bo widziałam go z bliska,ma się ten autograf :))

filippkirkorovofficial

IMDB podaje 193 cm :P, a w ciekawostkach ma 199 cm ?! ciekawe, czy jest jakaś wiarygodna strona z jego wzrostem...

pixi222

prawdopodobnie 199. Wysoki jest, dodatkowo w jakimś wywiadzie powiedział, że ciągle rośnie)

MartaBP

Człowiek przestaje rosnąć – najczęściej w wieku od siedemnastu do dwudziestu lat. Rośnięcie dalej to przejaw choroby...

pixi222

z tego co zrozumiałam, to on coś takiego ma, wywiad był z 2006/2007 roku więc to może nieaktualne. Bądź co bądź 2m ma i wystarczy ;)

MartaBP

Jeśli tak, to rozumiem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones