Elizabeth MitchellI

Elizabeth Joanna Robertson

7,5
4 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Mitchell

ja lubię zauważać takie szczegóły. Chodzi mi o to, że w pierwszym odcinku 2 serii Zagubionych Elizabeth słucha piosenki "down town". W "Przerwanej lekcji muzyki", gdzie gra Angelina Jolie ta piosenka odgrywa dosyć ważną rolę, a Elizabeth wraz z Angeliną grały kochanki w filmie "Gia". Tak mi to wpadło do głowy, to czysty przypadek zapewne, ale jak już wspomniałam lubię doszukiwać się takich rzeczy:)

papusiak

Skoro faktycznie lubisz doszukiwać się szczegółów, to z pewnością doszukałaś się błędu w swoim poście, bo przecież fakt, że napisałeś, że piosenka Petuli Clark "Dontown" leci w pierwszym odcinki 3 sezonu, a nie 2, to przecież zwykła pomyłka, prawda? A ja jestem tym co się czepia szczegółów, tak bardzo przez Ciebie lubianych :)

PS. Ale jestem sarkastyczny :P

użytkownik usunięty
MobsterPL

sarkastyczny? zaprawdę i zaiste, aż tutaj całe forum zaelektryzowałeś swoim lotnym dowcipem. teraz ja mogę napisać, że skoro czepiamy się szczegółów, to tytuł tej piosenki napisałeś niepoprawnie, ale masz szczęście, nie zrobię tego, nie chcę umniejszać twojej housowatości.

papusiak

To ja mam inną ciekawostkę. Elizabeth grała w filmie "Częstotliwość", który tak jak Lost zawiera wątek podróży w czasie. Co więcej, czarny charakter w w/w filmie nazywa się Jack Shepherd ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones