Elizabeth MitchellI

Elizabeth Joanna Robertson

7,5
4 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Mitchell

Najlepsza w Zagubionych...

użytkownik usunięty

Zdecydowanie jest ona moją ulubioną postacią w zagubionych, taka tajemnicza i to jej spojrzenie...mm...(no i umie się bic)aż miło się ogląda. Jakoś wolę ją jako tą złą postac - ciekawe jaka okaże się byc naprawdę...
ps.co tak mało głosów? Fani zagubionych głosujcie !

Ja też ją lubie, w zagubionych gra fajnie i wydaje się być miła.

użytkownik usunięty
lorraine93

W zagubionych Elizabeth gra świetnie. A jak pojawia się w duecie z Emersonem (Benem) to masakra :D:D:D Scena ze szklanką - pamiętacie ???

Też ją uwielbiam w zagubionych ale sceny ze szklanką nie pamiętam...:) O co chodziło ?

W LOST Gra Jedna Z Najbardziej Intrygujących Postaci . Jest Tajemnicza , Ale Też Bardzo Niejednoznaczna . Nie Wacha Się Manipulować Innymi , Wydaje Się Mieć Taryfę Ulgową Dla Jacka (Choć Kto Wie , Może Chce Go Uczynić Swoim Narzędziem...) I Ten Jej Nieprzenikniony Wyraz Twarzy , Niby Uśmiecha Się , Choć Nie Do Końca...(Zupełnie Jak Mona Lisa !)

Najlepsza postać w zagubionych, dlatego tym bardziej się wzruszyłem podczas Finału V sezonu;D

bartek2303

Tak masz rację w V sezonie lostów trochę pojechali mogli jej nie zabijać tylki np. Kat, ale z tego co czytałam to ma zagrać w remaku serialu z 1983 o inwazji obcych na ziemię "V" i ma tam zagrać jedną z głównych bohaterek. No to będzie trzeba oglądać;)

maxi84

zgadzam się, że przypomina Monę Lisę. Zabójcza kobieta do zakochania się.
Po prostu piękna
Dlaczego nie dostała Zł.Globa lub Emmy??

maxi84

zgadzam się. Wg mnie najlepsza postac. No i jest bardzo ładna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones