Cathy Moriarty

7,3
2 428 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cathy Moriarty

We Wściekłym Byku zagrała bardzo dobrze.

użytkownik usunięty
Travis88

po cholerę komu takie wypowiedzi? Czy faktycznie trzeba zaśmiecać webspace takimi ekspresjami?

Wyraziłem swoją opinię na temat tej aktorki..od kiedy to zakazane są posty na forum..a to że byłem pierwszy nie zmienia tego faktu..to twoje ekspresje zaśmiecają forum..następnym razem podziel się swoją opinią na temat aktorki zamiast krytykować innego użytkownika

Travis88

Popieram autora tematu. Najlepiej krytykować, ale po co?

rudzik12

Popieram Travisa88 a po cholere rober~ zabraniasz komus sie wypowiadac wolny kraj moze pisac ile mu sie podoba...
co prawda akurat w tym bym sie nie zgodzil ze zagrala dobrze bo za duzo nie pokazala w tym filmie procz urody i zfochowanej twarzy. pozdrawiam

boskovic10

zgodzę się. prawdopodobnie wszyscy znają ją z debiutu w roli we wściekłym byku i uważam ją za najsłabszą rolę w tym filmie. totalnie bez wyrazu, jakby przeszła obok roli, ale to był debiut i ciężko oceniać całą jej karierę przez pryzmat jednego filmu

Kajak_Szatana

i zajeb... glos w wscieklym stasznie mnie jaralo jak sie wypowiadala :))

Travis88

Szkoda tylko, że była bardzo mało autentyczna jako 15-latka.

south-of-heaven

niezle grała ale wyglądała super, była z niej niezła laska

konrii_2

Potwierdzam!

konrii_2

W w niektórych rolach podobna była do Faye Dunaway, bardzo mi ją przypominała. Świetna aktorka i piękna kobieta, szkoda że zdjęcie gł. zamieszczone takie słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones