PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9987}

Szybcy i martwi

The Quick and the Dead
6,8 37 119
ocen
6,8 10 1 37119
5,8 17
ocen krytyków
Szybcy i martwi
powrót do forum filmu Szybcy i martwi

Bardzo statyczny, pozbawiony naiwnej konwencki westernu z upadłymi kobietami w barze i kawalerią na końcu filmu. Bardzo fajne kreacje wszystkich bohaterów - Stone i Hackman wypadli moim zdaniem świetnie, Crow i diCaprio bardzo dobrze. Wspaniała muzyczka Alana Silvestri, głównego motywu można słuchać wiele razy. Do tego genialny klimat- senne brudne miasteczko i turnieje rewolwerowców na głównej ulicy - nie jeden czy dwa ale mnóstwo, jeden za drugim. Najfajnieszym turniejem był według mnie ten między ojcem i synem, a jego finał mnie zaskoczył, bowiem stawiałem na tego co przegrał. Ten western jest jak ręka rewolwerowca, inne to ręce farmera.

ocenił(a) film na 6
q_ba87

wprost przeciwnie. Jest to właśnie najbardziej typowy western wśród wszystkich z "nowej fali". Chcesz obejrzeć interesujący, zaskakujący i realistyczny western nowej generacji? - UNforgiven Clinta Eastwooda. Ze starszych polecam Dzika Bandę Peckinpaha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones