PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679533}
3,8 475
ocen
3,8 10 1 475

Star Trek: Renegades
powrót do forum filmu Star Trek: Renegades
RikasMalinka

syffff

RikasMalinka

Ludzie dajcie mu szansę to FanFilm a nie produkcja komercyjna. Zrobicie coś na tym poziomie rozumię was a jak nie potraficie to choć doceńcie tych któży sprubowali. Oni mieli odwagę coś zrobić a nie tylko komenty pisać na forach i stronach.

ocenił(a) film na 10
orion1982

Następni którzy doszukują się w FanFilmie produkcji z Hollywood

ocenił(a) film na 1
micp_142

Nie rozumiem... Skoro coś jest "fanfilmem" to nie mam prawa go oceniać jak normalnego filmu? Niech sobie fani pieją z zachwytu na forach star treka, tu jest filmweb.

nepcior

Bardzo męczyłem się żeby dotrwać do końca. Nie ukrywam, że bardzo podoba mi się pomysł z załogą złożoną z galaktycznych oprychów robiących potajemnie karkołomne misje dla Federacji, ale niestety dobranie załogi to już druga strona medalu. Bohaterowie niestety są nudni jak flaki z olejem a niektórzy wręcz irytujący (Lexxa jako typowa kobieta wyzwolona i twardzielka) . Chyba jedynie Breen wyszedł dobrze z racji dobrze wykonanego kostiumu ale fakt zepsucia charakterystycznego elektronicznego gadania trochę mnie zniesmaczył. O fabule nie wspominam bo nawet nie ma o czym. Póki co ten pilot mnie nie kupił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones