PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161147}

Rodzinne grzechy

Family Sins
6,9 2 334
oceny
6,9 10 1 2334
Rodzinne grzechy
powrót do forum filmu Rodzinne grzechy

Nie wiem jak na Was, ale na mnie filmy na faktach autentycznych działają zawsze podwójnie. Było tak też i tym razem - historia ta o wiele bardziej mnie przeraziła, niż nie jeden horror... Nie wiem jak chorą umysłowo trzeba być kobietą, by czynić swym przybranym dzieciom (i innym ludziom) tak olbrzymie krzywdy. Przerażające. Ciekawa jestem na ile film jest zgodny z tamtą historią, bo w filmie Brendzie uchodziło wszystko płazem przez wiele, wiele lat... Trochę dziwne, że nikt się nie zorientował nieco wcześniej co jest grane. Ten film powinien przemówić do każdego z nas, że jeśli wśród sąsiadów widzimy coś podejrzanego, to trzeba reagować, a nie odwracać głowę w drugą stronę z nadzieją, że zrobi to za nas ktoś inny.

Poza tym bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie aktorka Kirstie Alley, grająca Brendę. Nie ukrywam, że ta kobieta jak dotąd kojarzyła mi się tylko z dosyć prostą rolą w "I kto to mówi" (3 części), dlatego gdy zobaczyłam ją w obsadzie tegoż filmu, nie spodziewałam się czegoś dobrego, sądziłam, że da ciała i się nie sprawdzi. Cóż, byłam w błędzie. W filmie było kilka dość trudnych do zagrania scenek, a ona świetnie pokazała wszystkie emocje i byłabym w stanie uwierzyć, że Brenda Geck to naprawdę ona. Ale dziwnie było na nią patrzeć w roli grubej, "szerokiej" mamuśki... ;)

warren2

a mnie wcale nie dziwi ze nikt nic nie zauważył.po pierwsze dobrze sie z tym ukrywali,byli najbardziej szanującą się rodziną w mieście.byli podziwiani za to że pomagają innym,biorą pod swój dach dzieci.\osobom patrzącym na to z boku mogło się wręcz wydawać że to chodzące ideały...każdy z poszkodowanych natomiast bał sie poskarżyć,bo byli zastraszani... a po drugie ludzie czasem gdy nawet widzą coś niepokojącego,np sąsiedzi, to niestety udawają że nic sie niedzieje.często ktoś woli sie nie mieszać,żeby niemieć problemów...tak już jest :(

co do kristie alley to rzeczywiście,również uważam że była genialną brendą geck!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones