PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1453}

Fatalne zauroczenie

Fatal Attraction
7,2 34 842
oceny
7,2 10 1 34842
6,3 16
ocen krytyków
Fatalne zauroczenie
powrót do forum filmu Fatalne zauroczenie

oscar dla Gleen

ocenił(a) film na 8

za świetnie zagraną role psychopatki

ocenił(a) film na 8
maciekb80

W pełni się zgadzam! Cały czas się zastanawiam dlaczego tak świetna aktorka nie ma jeszcze tej nagrody?! Też świetna rola oscarowa w " Albert Nobbs".

ocenił(a) film na 8
retro_m

święte słowa za "Albert Nobbs" powinna dostac oscara . Ani rola Meryl Streep mnie nie urzekła a ni cały film "Zelazna Dama " w której było za mało żelaznej damy a za duż o zdemenciałej staruszki .

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Zgadzam się. To była rola na miarę Oscara. Może w tym roku się uda za kreację w filmie "Żona"

ocenił(a) film na 8
Mila1505

Ja też mam taką nadzieję acz kreacji w "fatalnym zauroczeniu" czy "niebezpiecznych zwiazkach" nie pobije . To były jej życiowe role.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Nie otrzymała za nie statuetki ale przynajmniej widzowie na przestrzeni lat doceniają jej kreacje. To też bardzo istotne.

ocenił(a) film na 8
Mila1505

To prawda. I tu właśnie nie jest miernikiem oscar a talent, charyzma itd . Ileż to jest aktorek z oscarami a i tak nikt o nich nie wie .

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Dokładnie. Tym bardziej, że w dużej mierze Oscary rządzą się licznymi układami,interesami i nie wszystkie werdykty są uczciwe.

ocenił(a) film na 8
Mila1505

I to niestety widać . Bo wiele z tych nagród jest dawana od czapy:/

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Co prawda to prawda. Jest na to niemało dowodów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones