PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1453}

Fatalne zauroczenie

Fatal Attraction
7,2 34 802
oceny
7,2 10 1 34802
6,3 16
ocen krytyków
Fatalne zauroczenie
powrót do forum filmu Fatalne zauroczenie

pięknem, stylem i włosami amerykańskich bohaterek filmów z lat osiemdziesiątych. Nie miałabym nic przeciwko, gdyby ta moda do nas wróciła :)

kainilam

jasne, masz rację! Te włosy były genialne, nie rozumiem jak można sobie skombinować taką fryzurę :D Czasami mam wrażenie, że na skórę głowy nakłada się takie rusztowanie, żeby włosy "stały wysoko" ; ) A gdyby taka moda wróciła, byłabym w niebie :)

ocenił(a) film na 7
emmeline37

Myślę, że to magia trwałej! Ach, za duże swetry, jasne jeansy z wysokim stanem :) Paradoksalnie w takich za dużych ciuchach kobieta wyglądała seksowniej niż w dopasowanej sukience i szpilkach :)

kainilam

myślałam, że to ja jestem jakaś dziwna, że tak mi się podobają stroje i fryzury z lat 80-tych, a tu proszę, jest nas więcej :D

kainilam

Naprawdę podobają ci się tandetne baranki, mokre Włoszki i hełmofony w stylu Margaret Thatcher?

ocenił(a) film na 7
Baphomet

Dokładnie tak. Lepiej bym tego nie ujęła.

ocenił(a) film na 5
kainilam

Niektóre kobiety w takich fryzurach rzeczywiści wyglądały cudownie. Chociażby zdradzana żona z ww. filmu lub Bess Motta - filmowa koleżanka Sary O`Connor z Terminatora. Natomiast hurtowa produkcja "hełmofonów" powodowała, że wiele młodych kobiet wyglądało jak baby w wieku przedemerytalnym.

ocenił(a) film na 5
Baphomet

myslalem ze tylko ja sie nie zgadzam...

ocenił(a) film na 8
kainilam

Zgadzam się z Tobą, tylko jedno mnie zdzowiło " zabójcza " w 6 minucie filmu , tylko że ona była brzydka . Do zabójczej jej było daleeeeko.Fryzura ok , moda super .

nathalie34

A propos ,,zabójczej".
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać. :D Nie moje.
ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE PIE*DOLNIĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJE*KĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD
CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA
CHYBA JAK ŚPISZ MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO PEWNIE MEJKAP ZMYTY XDDDD

ocenił(a) film na 8
Roxley

Ty się dobrze czujesz? Polecam psychiatrę . Tomek i przyjaciele , obejrzyj sobie może Ci się polepszy. Na jakiś dopalczach jesteś ?

nathalie34

Ale pisałam, że to nie moje! Umiesz czytać ze zrozumieniem i kontrolować emocje? To było na temat Alex.
Poza tym nie rozumiem inwektywów. Ludzie zamiast o coś zapytać, od razu wyskakują z tekstami z grubej rury. Przyznam, że mnie uraziłaś.

ocenił(a) film na 8
Roxley

Takie bzdety jak twoje żal komentować. Wypowiedz bez składu i ładu .

nathalie34

Argumentum ad personam. Zniżę się do Twojego poziomu, bo dotychczas zakładałam, że jesteś kimś rozsądniejszym: zacietrzewiony babsztyl z Ciebie, który nie dość, że bezmyślnie obraża interlokutora, to jeszcze wszędzie doszukuje się ataku.
A może to borderline, w takim razie się nie czepiam.

ocenił(a) film na 8
Roxley

Co ty za pierdoły wypisujesz ? To tyczy się filmu . Oceniłam na 8 . Okulary polecam.

nathalie34

Nie pisz do mnie więcej. Męczą mnie mało bystrzy ludzie.

ocenił(a) film na 8
Roxley

Prostaki takie mnie nudzą, takie jak ty . Nawet nie oceniles filmu , żegnam ozięble !!!! Nie odpisuj , tomek i przyjaciele , ten awatar jest dla dzieci . Hehe.

kainilam

Glenn Close jedna z najbrzydszych aktorek na świecie dzięki tej modzie lat 80-tych uchodziła wówczas za seksbombę ;D

Lefty_Guns

bez przesady z tą najbrzydszą, brzydsze zrobiły karierę... nie wszystkie wielkie aktorki były klasycznymi pięknościami, można by sporo wymienić

ocenił(a) film na 8
kainilam

I do tego jeszcze dodać że wszystkie były cudnie naturalne z dołu a nie jak teraz golone przedszkole.

ocenił(a) film na 9
kainilam

Tak masz rację :-) też uwielbiam taki klimat.. ten styl lat 80. był prze cudowny - jak dla mnie. Do dziś jak oglądam zdjęcia mamy i widzę, podobne kreacje, to aż żałuje, że ja wtedy nie mogłam być tam razem z nią :D w tych czasach :P

ocenił(a) film na 7
kainilam

Może wróci jak wraca wiele trendów w różnych dziedzinach. W latach 80- tych byłam dzieckiem i pamiętam, że moja Mama też miała trwałą tzw. "mokrą Włoszkę". Wiele kobiet w Polsce nosiło takie fryzury.

ocenił(a) film na 10
kainilam

a jesli chodzi o włosy to tez masz na mysli Michaela Douglasa?

kainilam

Oby nie :)

ocenił(a) film na 5
h3b4n

oby nie!!!! masakra jakaś

ocenił(a) film na 5
kainilam

ani piękna ani stylu tu nie widze (szczegolnie w wariatce glownej bohaterce) przeciez to były lata kiczu zarowno w ubraniach jak i fryzurach i wszystkim - nawet samochody byly brzydkie - totalne bezguście, żele i dzinsowe kurtki o ortalionowych dresach lepiej nawet nie wspomninać... na koniec tylko moje osobiste zdanie - nie ma nic gorszego niz trwała - przecież to wygląda jak "odejdź"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones