PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1453}

Fatalne zauroczenie

Fatal Attraction
7,2 34 802
oceny
7,2 10 1 34802
6,3 16
ocen krytyków
Fatalne zauroczenie
powrót do forum filmu Fatalne zauroczenie

Piękna?

ocenił(a) film na 7

Czy tylko w moim odczuciu Alex wygląda jakby była ekshumowanym trupem po przeszczepie cery i włosów? Między mną a nią nie powstałoby żadne zauroczenie.

tomek00225

Musiała mieć magnetyczną osobowość. ;)

tomek00225

tak,tylko w twoim odczuciu.

ocenił(a) film na 7
tomek00225

Każda potwora znajdzie swojego amatora :)

tomek00225

nie, nie tylko w Twoim odczuciu. żona o niebo ładniejsza.

kangur_msc_CM

Bo kochanka miała właśnie być piekielna ;)

ocenił(a) film na 8
tomek00225

Może właśnie dlatego to zauroczenie było fatalne...

ocenił(a) film na 7
tomek00225

No właśnie, Glen Close wygląda całkiem nieźle, ale jako seksbomba, którą gra, jest zdecydowanie mało wiarygodna. W moim odczuciu miała być to kobieta, na którą poleciałby każdy facet.

Morska_Bryza

Kim Basinger byłaby o wiele lepsza, gdyby tylko przyjęła role..

malwa5_5

Kto to wie.

ocenił(a) film na 7
malwa5_5

Właśnie z tego co piszą w ciekawostkach mam wrażenie, że rozważali wszelkie możliwe aktorki do tej roli :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Morska_Bryza

Mimo, że nie ma urody seksbomby, to znakomicie wcieliła się w rolę bezkompromisowej uwodzicielki. Wykazała tym samym swój kunszt aktorski.

ocenił(a) film na 7
tomek00225

Faktycznie wyglądała słabo, ale dość dobrze nadawała się do roli psychopatki, może dlatego ją obsadzili.

tomek00225

No niestety, Glenn Close - aktorka bez dwóch zdań znakomita - ma ponoć tzw. "oryginalny typ urody", czego ja też jakoś nie ogarniam.

Widać bohater grany przez Douglasa, to w przeciwieństwie do nas tęgi koneser.
Albo ma kłopoty ze wzrokiem...

jan_niezbedny0

Po prostu glenn ma typ urody "rozwiazly" a w jej oczach czai sie to co poslanka begger okreslila snadnie.

tomek00225

Heh bawi mnie to ocenianie po wyglądzie :-P

Sanneya

faceci...

Sanneya

Co nie? A nigdzie nie widać komentarzy o wyglądzie głównego bohatera, który moim zdaniem też jakiś specjalnie czarujący nie jest, ale jednak wiem, że człowiek jest czymś więcej niż swoim ciałem. :) Mężczyźni tyle uwagi przywiązują do aparycji, się dziwią, że kobiety tyle czasu spędzają na zamartwianiu się o swój wygląd i mają kompleksy. :D

Cudawianka

Wystarczy zostać feministką :)

ocenił(a) film na 7
Cudawianka

Podobno mężczyźni są wzrokowcami ale nie przywiązują większej uwagi do detali i szczegółów....

ocenił(a) film na 7
tomek00225

Kto wie jakby było gdybyś poznał ją osobiście? ;-)

ocenił(a) film na 5
tomek00225

Nigdy nie piłeś alkoholu?

tomek00225

I dlatego przez 4/5 filmu gość próbuje się z tego wykręcić.

ocenił(a) film na 3
tomek00225

Nie musi byc piekna, ale jak slyszy sie w filmie komentarze typu 'zabojcza, podoba mi sie' a kobieta wyglada slabo, to mozna to odebrac w naprawde dziwny sposob. Jako widz poczulem sie w tym momencie, jakby chciano ze mnie zrobic glupka. To tak, jakby ktos pokazal mi dolara i powiedzial, ze to kupa forsy... Moim zdaniem Glen Close w ogole nie pasuje do roli ponetnej kobiety. Bardziej wyglada na jakas prawniczke albo komornika, nudna pania profesor na studiach, lub tez szefowa policji.

tomek00225

Twoja opinia, to tylko i wyłącznie twoja opinia, a nie prawda objawiona, z którą każdy ma obowiązek się zgadzać.

tomek00225

Ona tak zawsze wyglądała.

ocenił(a) film na 6
tomek00225

Ja jestem wielką fanką talentu Glenn. Jest cudowna w Domu dusz, wspaniała w Niebezpiecznych związkach. Dla mnie jej uroda jest nietuzinkowa, ale nieoczywista. Jest bardziej atrakcyjna niż piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones