PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742175}

Burza

Life on the Line
5,6 3 099
ocen
5,6 10 1 3099
Burza
powrót do forum filmu Burza

ZAKŁAD

ocenił(a) film na 3

Czy Travolta i Bruce Willis założyli się kto niżej upadnie u schyłku swojej kariery ?!?!

ocenił(a) film na 4
videomax

Nie przebiją Nicolasa Cage'a, a już na pewno NIKT nie przebije Stevena Seagala...

ocenił(a) film na 3
RogerVerbalKint

Seagala to nigdy nie traktowałem , ale Cage to zaprawdę marazm ,defetyzm ,degrengolada

ocenił(a) film na 4
videomax

Cóż - Seagal był kiedyś "powiewem świeżości" w filmach bitych/kopanych - w latach kiedy ludziom przejadły się filmy kung/fu, karate - on nagle wprowadził aikido z dźwigniami i łamaniem kończyn - uwielbiam wszystkie Jego filmy do Mrocznej dzielnicy (Exit wounds) to były naprawdę znakomite akcyjniaki - po dziś dzień lubię sobie czasem któryś odświeżyć jak odkurzam moje półki z filmami DVD - niestety po wymienionym przeze mnie pamiętnym filmiku w reżyserii Bartkowiaka, to już nastąpiła gwałtowna równia pochyła - obecnych produkcji tego pana niestety NIE DA się oglądać...

ocenił(a) film na 4
RogerVerbalKint

Właśnie to chciałam powiedzieć - chyba z Cage'm się założyli i kurcze przegrali :)) O Seagalu nie mówmy, bo to typowy gatunek, ale Nicolas kiedyś mierzył w inną półkę :( i coś mu się stało...

videomax

Może te scjentologiczne bzdury im obniżyły loty ....

videomax

Ten film jest tak zły, tak tandetny, żenujący.... słów brak. Chcieli oddać hołd elektrykom... mogli nakręcić dokument.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones