PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742175}

Burza

Life on the Line
5,6 3 087
ocen
5,6 10 1 3087
Burza
powrót do forum filmu Burza

Nie zadowoli sie ten kto podejdzie do filmu jako akcji. Obraz skupia sie bardziej na relacjach głownych bohaterow, a nie na samych scenach akcji. Zaskakuje dobra obsada: Travolta, Bosworth i Stone, którzy dobrze zagrali, ale nie jakoś rewelacyjnie. Troszke smieszy akcent Travolty, jako hardego Teksanczyka... Calosc wypada ogolnie dobrze, chociaz jest to raczej film klasy B. 6/10

ocenił(a) film na 6
Bambim

Mnie jedynie śmieszy fakt,że 34 letnia Bosworth gra nastolatkę, która wybiera się na studia :( to bardzo kłuje w oczy.

ocenił(a) film na 6
PIOTREK_7

Miałem takie same odczucie co do wieku . Ale film do obejrzenia szału nie ma ale na 6/10 .

PIOTREK_7

Faktycznie zly dobor aktorki.

ocenił(a) film na 7
PIOTREK_7

Nie gra nastolatki. Gra kobietę, która odłożyła ,,zwlekała z pójściem na studia". A film beznadziejny.

ocenił(a) film na 7
Bambim

dla mnie bardzo dobrze, że Travolta mówił jak Teksańczyk, w końcu jego bohater się z tamtąd wywodzi. Film ogólnie dobry. Porusza ciekawy aspekty mało znanego szerszej opinii zawodu. Co chwile kręcone są filmy o policjantach, strażakach, lekarzach i wojskowych( w USA to półbogowie), natomiast o elektrykach to chyba pierwszy film. Ciekawa i dobrze zagrana historia

Mauna_Kea

U nas jeden elektryk obrosl zupelnie niezasluzona legenda!

CyboRKg

Zasłużoną, zasłużoną. :)

elpe13

Zasłużoną, zasłużoną! ;)

elpe13

zasłużył się u służb to ma legendę :)

zasłużył się u służb to ma legendę :)

adamcpdst

Nie wiesz, człowieku, co mówisz! Poczytaj sobie historie, ale tę przedpisowską - ja byłem tego świadkiem!

elpe13

Widziałeś jak skreślał tego totolotka? :) Powiedz Leszkowi, bo zdążył już 100 razy zmienić wersję. :D

adamcpdst

Co to za bełkot? ;)

elpe13

Czytasz swoje komentarze na głos? :)

adamcpdst

Zastosuj do siebie.

elpe13

Spadaj na drzewo, synku Bolka. :)

adamcpdst

Spadaj do pisowskiego piekła, synku Kaczki! ;)

elpe13

Nawet własnej obelgi nie umiesz wymyślić. Wymyśl coś lepszego, bo nudzi mnie ta konwersacja.

adamcpdst

Mnie też. No to spadaj - a ja zrobię to samo. Bez odbioru.

elpe13

No zbadaj się, zbadaj. bez odbioru.

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Początkowo myślałem, że masz na myśli "Cygana"-elektryka wysokich napięć :)

ocenił(a) film na 3
Mauna_Kea

Wielka szkoda, że o tym zawodzie powstał taki film. Nie ma w nim ani odrobiny realizmu. Bzdura goni bzdurę. Zapewniam cię, że więcej prawdy o służbie zdrowia mają polskie seriale niż ten film o zawodzie montera sieciowca.

ocenił(a) film na 7
JacekSzulc

niestety nie mam bladego pojęcia o pracy elektryków na słupach, oraz elektryków w ogóle. ale film jako film ciekawy, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że osoby obeznane z tematem mogą kręcić nosem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones