PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 727
ocen
4,8 10 1 64727
2,9 17
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Ta część zawiera przegięcia których nie powinno się dopuszczać. Jednak zacznę od lepszych stron. Przede wszystkim Arnold w roli Mr. Freza to bardzo udana kombinacja. Ta postać zdecydowanie się udała. Podobnie na uznanie zasługuje trujący bluszcz. Bat dziewczyna natomiast to klęska jakich mało. Niedoj że patrzeć na nią nie można bo skrywa się zdecydowanie za peletonem piękności w kolejnych Batmanach to fabularnie postać nie leży na swoim miejscu. Umierający Alfred to wątek stracony. Kimkolwiek był pomagier Bluszczu też tu pasował jak pięść do oka. Postać jak dla mnie na siłę wciśnięta. Dalej jest jeszcze ciekawiej. Pojawia się broń laserowa, odrzutowe buty, karta kredytowa (pusty śmiech) oraz sporo innych atrakcji.Niemniej film dobrze się ogląda a scenografia zachowała ten swój uwodzicielski czar.

ocenił(a) film na 6
SirDrX

Najlepszym klimatem był widok miasta Gotham.W nowych częściach niestety już tego nie ma.

ocenił(a) film na 4
SirDrX

Jak dla mnie film mega durny. XD

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Za bardzo zaczęli przeginać w stronę satyry. Poprzednie części były dobre bo trzymały taki qazi satyryczny klimacik. Niby nic ale teksty złych powalały widza na łopatki. Tutaj jednak postanowili pójść o krok dalej co się zdecydowanie nie sprawdziło.

SirDrX

Dla mnie to jest zdecydowanie najgorsza czesc Batmana, dlaczego dales mu az 8 nie rozumiem, no ale jak to sie mowi: "o gustach sie nie dyskutuje". Masa swietnych aktorow, "kolorowych" (mysle ze to dobre okreslenie bo ten film az sie swieci) efektow specjalnych, tylko po co?? Mozliwe ze w zamysle mialo byc zabawnie ale wyszlo na to, ze ta plejada swiietnych aktorow sie niestety wyglupila. Totalne nieporozumienie...

ocenił(a) film na 8
Grzywos

Może nieco zawyżyłem ocenę ze względu na sentyment dla Arnolda i fakt że oglądałem go w dzieciństwie wyświetlali go w kinie którego już nie ma :(. Ale faktem pozostaje że teksty złych powalają, akcja jest wartka więc widzowi się nie nudzi, no i ma potężny klimat. Monumentalizm Gotham przygniata widza w każdym momencie. No i dobra muzyka. Te czynniki mocno niwelują niedociągnięcia pojawiające się tu i ówdzie. W każdym razie jak dla mnie nie są to na tyle mocno odczuwalne błędy żeby zbijać ocenę filmu.

ocenił(a) film na 5
SirDrX

tragedia!

SirDrX

"Pomagierem" Bluszczu (jeny, jak ja nie znoszę polskiego przekładu tego przydomku) był Bane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones