PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702521}
5,6 13 364
oceny
5,6 10 1 13364
4,2 4
oceny krytyków
American Ultra
powrót do forum filmu American Ultra

Jak można oceniać filmy w których gra Stewart na podstawie "słynnej" Sagi ?!? Czy któś oglądał: "Witamy u Rileyów ", "The Yellow Handkerchief", "W drodze ", " Camp X-Rey" czy "Sils Maria" ?!?!?!?
Moim zdaniem ona fatalnie sprawdza się w rolach w infantylnych romantychnych filmidełkach. Świetnie gra postaci złożone, uwikłane w konflikt. Ostatnio obejrzałam Sils Maria i jak mam być szczera to swoją grą aktorską przyćmiła Juliette Binoche. Cieszę sie, że wybiera zróznicowane role bo może w końcu inni też zapomną o Belli ;-)

wracając do American Ultra to bardzo lubię duet Steward - Eisenberg. Surrealistyczny, zabawny ;-) dla mnie na 8/10

meggi_1978

Dokładnie. Wszyscy ją oceniają po sadze Zmierzch... Każdy aktor ma jakiś film w którym kiepsko wypadł... Nie ma ideałów. No zgodze sie, ze Zmierzch nie byl jakis swietny, ale nie przez Kristen. Moim zdaniem to Pattinson sztywno wyszedł w filmie, przerysowany, niepasujący i jakiś niewampirzy... Ale wszyscy przyczepili się Kris -.-
Mam wrażenie też, że większość przestało ją lubić, bo okazało się, że jest lesbijką, oraz większosc jej bedzie wypominac zdrade. Ojej! Tragedia, tak sie dzieje czasem w zyciu. Może warto zastanowić sie czy aby winna w tym wszystkim jest tylko Kris? Może Robert wcale taki wspaniały nie byl?

ocenił(a) film na 7
meggi_1978

Ja nie pojmuje czemu jej się tak wszyscy czepiają, widziałem już 9 filmów z jej udziałem i wszędzie zagrała na przyzwoitym poziomie (nigdy nie widziałem tego Zmierzchu).
Do filmów które wymieniłeś dodałbym jeszcze "Still Alice" w którym zagrała całkiem dobrze.

meggi_1978

Myślę, że chodzi o to, że ona w każdym filmie wygląda tak samo, nie ma plastycznej twarzy. Jak się o niej pomyśli, przed oczami staje dziewczyna z wiecznie rozdziawioną buzią i wystającą brodą. Próbowałam ją polubić, obejrzałam kilka filmów z jej udziałem, ale mimo wszystko nie potrafię się do niej przekonać. Nie znaczy to jednak, że- tak jak niektórzy- będę ją hejtowała. Nie każdego da się polubić i nikt nam nie każe oglądać filmów z danym aktorem/ aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones